Geolokalizacja ciężarówek, autobusów i pojazdów firmowych.

Fleet Manager to niezawodne i niedrogie rozwiązanie z funkcją śledzenia GPS Twojej floty w czasie rzeczywistym.

Przewoźnicy towarów: natychmiastowa lokalizacja wszystkich pojazdów ze swojej floty w całej Europie.
Precyzyjny, nieprzerwany podgląd realizowanych tras. Możliwość reagowania w czasie rzeczywistym na nieprzewidziane zdarzenia na drodze i podglądu szczegółów codziennych tras swojej floty. Możliwość otrzymywania powiadomień o przyjeździe i odjeździe pojazdów z punktu załadunku i rozładunku.

Przewoźnicy osób i operatorzy autokarowi: dźwignia zorganizowanego i efektywnego transportu.
Monitorowanie poszczególnych przystanków Twojej floty autobusowej oraz wjazdów i wyjazdów z zajezdni. Przewidywanie ewentualnych opóźnień dzięki informacjom o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, by lepiej zarządzać przyszłymi przejazdami.

Gwarancja zadowolenia klientów w prosty i skuteczny sposób:

Geolokalizacja autobusów, ciężarówek i maszyn budowlanych.
Wyświetlanie lokalizacji swoich pojazdów w czasie rzeczywistym na mapie, gdy poruszają się, pracują na biegu jałowym lub są na postoju. Nie ma konieczności kontaktu z kierowcami, aby ich zlokalizować. Oszczędność czasu! Informacje o natężeniu ruchu w czasie rzeczywistym umożliwiają powiadomienie kierowcy i pozwalają przewidzieć opóźnienie.

Historia przejazdów
Przeszukuj historię przejazdów według daty. Analizuj przebieg Twoich pojazdów.

Alerty i punkty użyteczności publicznej (POI)
Otrzymywanie powiadomień, gdy ciężarówka lub autobus przejeżdża przez zdefiniowany obszar geograficzny (składy, stację benzynową, adres klienta, parking itp.). Szybkie powiadomienie klienta o dostawie towarów!

Aplikacja mobilna dostępna na IOS i Android
Wyświetlanie swojej floty na tablecie lub smartfonie nie jest już problemem! Aplikacja Fleet Manager jest również dostępna bezpłatnie w Google Play i App Store.

2 w 1: jeden identyfikator do poboru opłat i geolokalizacji.
Wybierz naszą ofertę Europa. Nasz identyfikator pozwala na przejazd przez Francję i Europę, a także na geolokalizację Twoich pojazdów bez konieczności instalowania dodatkowego sprzętu. Wystarczy aktywować nasze połączone rozwiązanie do zarządzania flotą pojazdów firmowych: Fleet Manager.
Dzięki ponad 30 000 ciężarówek wyposażonych we Fleet Manager we Francji i Europie, Axxès stał się najbardziej zaufanym partnerem dla przewoźników, jeśli chodzi o zarządzanie flotami pojazdów.


Fleet Manager i Data Connect

Poznaj nasze oferty i usługi

ŚLEDZENIE DOSTAW

Data Connect

Data Connect to rozwiązanie oparte na współpracy do śledzenia dostaw i frachtów dla wszystkich uczestników łańcucha dostaw. Ta usługa otwiera drzwi do największych rynków, zleceniodawców i przewoźników, bez dodatkowych inwestycji lub zmiany metody pracy. Uzyskaj dostęp do nieograniczonej liczby podwykonawców, którzy wykonają zadania zgodnie z twoimi specyfikacjami. Zarządzaj działalnością transportową dzięki wizji 360° na jednej platformie.

PRZEWOZISZ TOWARY?

Chcesz zautomatyzować pobieranie danych GPS i współpracować z organizacjami transportowymi i logistycznymi, aby rozwijać swoją działalność na rynkach, do których wcześniej nie miałeś dostępu?

JESTEŚ PRZEWOŹNIKIEM LUB ZLECENIODAWCĄ?

Korzystasz z usług podwykonawców, ale chcesz kontrolować prawidłowe dostarczanie powierzonego ci towaru i jednocześnie zagwarantować jakość swoich usług transportowych?

Zarządzaj nieprzewidzianymi sytuacjami dzięki natychmiastowemu dostępowi do informacji o dostawie w czasie rzeczywistym. Przewiduj dostawy, zwalniając rampy załadunku i rozładunku w celu wydajnego zarządzania przepływem i proaktywnie udostępniaj informacje swoim klientom.