KIM JESTEŚMY?

Od 2005 r. firma Axxès jest specjalistą w zakresie europejskiego systemu elektronicznego poboru opłat drogowych. Dzięki naszemu identyfikatorowi elektronicznego poboru opłat możesz łatwo i spokojnie uiszczać opłaty drogowe lub podatki drogowe obowiązujące w niektórych krajach. Jeden identyfikator w całej Europie i jedna wystawiona faktura.

Nasz cel? Zobowiązujemy się do długoterminowego zapewnienia naszym klientom mobilności i interoperacyjności w całej Europie.


Młoda, dynamiczna, solidna i niezawodna firma Axxès opiera się na innowacjach i różnorodności. Globalna i wielokulturowa wizja, techniczna specjalizacja pracowników ze wszystkich środowisk: to wysuwa nas na prowadzenie.

Jako wiodąca firma i pierwszy dostawca europejskiego systemu elektronicznego poboru opłat drogowych, Axxès rozwija się w tempie postępu technologicznego i rynkowego, ale przede wszystkim zgodnie z twoimi potrzebami.

Niezależnie od tego, czy jesteś partnerem handlowym, partnerem w zakresie mobilności, przewoźnikiem, firmą autokarową czy zarządcą infrastruktury, naszym celem jest zapewnienie każdemu z was najlepszych usług w zakresie mobilności.


Kim jest Axxès?

Poznaj nasze oferty i usługi

Kim jest Axxès?

SPECJALNE ZESPOŁY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI, GOTOWE TWORZYĆ MOBILNOŚĆ JUTRA

Ramy regulacyjne i techniczne, filozofia stawiająca ludzi i etykę zawodową w centrum procesów: Rozwiązania Axxès wykorzystują wiedzę technologiczną, a przede wszystkim wiedzę ludzką.

Istotą naszej działalności jest zaangażowanie w każde wykonywane z myślą o tobie działanie, ale przede wszystkim we wszystko, czego ty nie widzisz, a co my ci dostarczamy.

Axxès to przede wszystkim historia mężczyzn i kobiet.

Cała nasza wiedza na temat interoperacyjności systemu elektronicznego poboru opłat znajduje potwierdzenie w zarządzaniu w back-office naszymi rozwiązaniami i usługami, dzięki naszym systemom urządzeń pokładowych.
Raporty z tras, wykorzystanie danych o opłatach drogowych, zaawansowana geolokalizacja twoich pojazdów:
Operacje gromadzenia i przetwarzania tych danych wykonywane są przez specjalistów.

Aby twoje dane były bardziej wiarygodne i bezpieczne, nasze zespoły poza kontrolą techniczną w swojej pracy kierują się zasadami moralnymi i odpowiedzialnością. Stajemy się gwarantami twoich informacji.
Dzięki temu logistyka AXXES jest optymalizowana każdego dnia.

Axxès może również pochwalić się wskaźnikiem równości zawodowej na poziomie 76/100. Stanowi on gwarancję spójności społecznej w przedsiębiorstwie.